הייסל יבוא ושיווק      "מכירה ישירה ללקוח הסופי ללא פערי תיווך"          מוקד הזמנות: 077-2035676

 
  

  
         


        
         
מונה:

תאריך ושעה
 

סקירה מגן מסך Invisible Shield  לאייפון

אף על פי שזה לא הפתיע אף אחד, לצד השקת האייפון הגיע מטח של אביזרים ומוצרים אחרים שמיועדים לאייפון, אשר השאירו אותנו עם ים של סחורה שדורשת מיון והערכה. בהמשך נעלה באתר שלנו סקירה על כל מוצרי המותגים. 

עם זאת, יש דברים שחשוב לדעת כבר מההתחלה. כמעט כל מוצר שמיועד למכשיר סלולארי יכול להחשב כהכרחי. אחד המוצרים שהוא ללא שום ספק כזה הוא מגן מסך. כששוקלים את העובדה שמחשבי כף יד הם לרוב יקרים יותר מאשר מכשירים סלולארים עם פחות מאפיינים והשימוש בהם יותר אינטנסיבי, הגנה על השקעה כזאת היא בגדר חובה. לכן, המוצר הראשון שכל אחד צריך לקנות לאייפון שלו הוא מגן מסך.

הבעיה היא שהמבחר עצום, ורובם בכלל לא שווים את הכסף או ההשקעה. יש לי ניסיון עם מספר מותגים שונים, כולם יחסית היו יקרים (סביב 160 ₪ למגן) והתוצאות היו מאוד מאכזבות. באופן עקבי, כולם הציעו תוצאות יישום עלובות,  ראות/שקיפות לא טובה ואורך חיים קצר בשל העובדה שהמגנים עצמם נשרטו ונפגמו בקלות.

מספר שבועות לפני שהאייפון יצא, החלטתי לנסות להעלות את הרמה של מגני המסך בהם אני משתמש. לאחר ששוחחתי עם מספר קולגות אמינים, החלטתי לעשות את הפשיטה הראשונה שלי לתוך עולם מגני המסך עם קו המוצרים של ZAGG של מגני מסך, ה-InvisibleShield.

חייב לציין שהייתי סקפטי. ה- InvisibleShieldעולה בין 120-170 ש"ח עבור מגן אחד, מחיר בו הייתי רגיל לקבל חבילה של בין 8 ל-12 מגני מסך פשוטים יותר.

ZAGG יוצאים במערך הצהרות רברבני במיוחד עבור ה- InvisibleShiel, קו מוצרי הדגל שלהם. באופן ספציפי הם מצהירים: "InvisibleShield הוא המגן הקשיח ביותר, הגאדג'ט העמיד ביותר מפני שריטות שקיים בכדור הארץ..." וזאת רק ההתחלה. הם מתארים את המגנים כבלתי נראים, בלתי מנוצחים, חזקים מספיק כדי להגן על להבי מסוק שטס מאות קילומטרים בשעה, ואף מרחיקים לכת ומציינים יכולות ריפוי עצמי" חומר ממנו עשוי ה- InvisibleShield. האתר מציג תמונות של מישהו שמנסה לקרוע את המגן לחלקים ואף לפנצ'ר את המגן עם עפרון, אך הוא לא מצליח. לבסוף, על פי ZAGG, כל מגן נגזר מראש כך שהוא מותאם באופן אישי למכשיר בצורה מושלמת.

אודות

מכירה ישירה מהיבואן לצרכן

מערכת השיווק שלנו מושתתת על כמה עקרונות מרכזיים:

* קניה ישירות מהיבואן המקורי.

*
מכירה ישירה ללקוח הסופי ללא פערי תיווך.

*
מהירות ושירות ללא תחרות.

*כוח קניה ופריסה שיווקית בדרכה נמכר המוצר ישירות ללקוח הסופי.

                הוזלת מחיר המוצר עבור הלקוח!

צור קשר

 
מוקד שירות לקוחות:
 
לייבסיטי - בניית אתרים