הייסל יבוא ושיווק      "מכירה ישירה ללקוח הסופי ללא פערי תיווך"          מוקד הזמנות: 077-2035676

 
  

  
         


        
         
מונה:

תאריך ושעה
 


הנה 5 סיבות מדוע לא כדאי לחסוך על נרתיק האייפון שלכם:
 1. הגנה אמיתית על האייפון: כולנו השקענו אלפי שקלים על האייפון שלנו, והסיבה העיקרית לשמה אנו רוכשים נרתיק, היא ההגנה עליו. מה כבר ביקשנו? שאם בטעות המכשיר יתגלגל בתוך התיק עם מפתחות לא נמצא עליו שריטות? שלא כל מכה קטנה תעקם או תשבור את הפלסטיק שלו?
  כיום תיקון מסך האייפון עולה מאות שקלים ואף אורך זמן לא קצר שבמהלכו תשארו מחוסרי מכשיר, מנותקים מכל התכנים החשובים, חיבור למיילים וכו'.
  מלכתחילה ההגנה של הנרתיקים הפשוטים מוטלת בספק ומכיוון שנרתיקי הסיליקון הזולים אינם מתאימים באופן מושלם לאייפון עלול להיווצר מצב שכל מכה או נפילה קטנטנה תגרום לנזק קבוע על המכשיר.
   
 2. המראה של האייפון: נרתיקים זולים = מכוערים. מה לעשות, לרוב המשוואה הזו נכונה. הרי אף יצרן של נרתיקים כאלו לא הקדיש זמן וכסף לתכנון מוצר יפה ומיוחד. גם אם הם מחליטים להעתיק משהו קיים מה שיקרה בסוף זה הגודל לא מתאים בדיוק, הנרתיק מתרחב או מתכווץ וכו'. אם באתר רואים תמונה יפה וצבעונית, בפועל מקבלים נרתיק שנראה כמו סמרטוט סיליקון ומהר מאד תחשבו על שדרוגו.
   
 3. חומרים: סיליקון / פלסטיק / אלומיניום וכו' הינם חומרים עם מגוון רחב של איכויות. באיזה קצה מהסקאלה אתם חושבים שממוקם החומר של הנרתיק הזול? מבלי להיכנס לפרטים טכניים עם משוואות כימיות בשורה התחתונה על הכיסויים הזולים רואים מהר מאוד בלאי, קרעים או אבדן צבע . בעיות שחוזרות על עצמן:
  • הנרתיק מתרחב לאחר מספר פעמים שהוצאת הכנסתם את המכשיר
  • אבק נדבק לכיסוי ולאחר שבוע הכיסוי שלכם מקבל גוון אחר לגמרי
  • כיסויי סיליקון צבעוניים זולים עלולים להוריד צבע למכשיר שלכם
  • קרעים וסדקים מופיעים בעיקר בגלל תגובה לטמפרטורה משתנה
 1. אביזרים נלווים בערכה: בקניה של נרתיק / כיסוי זול, תקבלו את הנרתיק בלבד! לעומת זאת ערכה של נרתיק איכותי לאייפון תכלול עזרים כמו: מדבקה למסך הקדמי (חיסכון מיידי של עלות נוספת) / חוברת הסברה / חומרי עזר להדבקה וכו'. אל תשכחו גם את האריזה המקורית שמגנה על הנרתיק ועל מכלול החבילה שלא כמו ניילון פשוט שבו עטופים רוב הנרתיקים הפשוטים.
   
 2. פערי מחיר: תגידו, עם יד על הלב, לא נשמע לכם מוזר לחסוך 50-100 ש"ח על המכשיר אחרי שהוצאתם 3000-4000 ש"ח על המכשיר? זה כמו לקנות אוטו חדש ואיכותי אבל להתקין בו רדיו אנלוגי. 
אז מה עושים ?
רכשתם מכשיר באלפי שקלים - אל תתפשרו על ההגנה של האייפון \ אייפוד קנו נרתיק איכותי.
מגוון נרתיקי המותגים הוא עצום! תמצאו.

צוות Hicell

אביזרים לאייפון
www.hicell.co.il

 

אודות

מכירה ישירה מהיבואן לצרכן

מערכת השיווק שלנו מושתתת על כמה עקרונות מרכזיים:

* קניה ישירות מהיבואן המקורי.

*
מכירה ישירה ללקוח הסופי ללא פערי תיווך.

*
מהירות ושירות ללא תחרות.

*כוח קניה ופריסה שיווקית בדרכה נמכר המוצר ישירות ללקוח הסופי.

                הוזלת מחיר המוצר עבור הלקוח!

צור קשר

 
מוקד שירות לקוחות:
 
לייבסיטי - בניית אתרים